Головна / Інше / Ринок землі у Львові підніметься не раніше 2012-го, — експерт

Ринок землі у Львові підніметься не раніше 2012-го, — експерт

Значний ріст ринку землі у Львові можливий не раніше 2012 року.

Такий прогноз висловив заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради Ігор Гуменчук сьогодні, 20 квітня, після земельного аукціону.

Як передає «Гал-Інфо», у кризовий 2009 рік вартість землі у Львові, за словами Гуменчука, впала на 40-50%. На сьогодні ситуація стабілізувалася, ця тенденція протримається найближчі два роки, а у 2012-му очікується підняття ринку на 20-30%.

«Найбільший попит зараз на землі під промислове виробництво. Минулого разу ми продали на аукціоні ділянку, на якій збудують завод, цього разу теж  у нас купили ділянку виробничого призначення», — сказав Гуменчук.

Як повідомляв Prybutok.com.ua, 20 квітня Львівська міська рада продала земельну ділянку площею 0,2910 га на вул. Городницькій, 43 за понад 2,404 млн. гривень львівській філії «Кока-Кола Беверіджес Україна Лімітед».

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...