Головна / Інше / На Львівщині побільшало мільйонерів

На Львівщині побільшало мільйонерів

На Львівщині налічується уже 72 мільйонера, за попередніми оцінками податківців.

Про це повідомив заступник голови ДПА у Львівській області Іван Кравчук сьогодні, 16 березня, на брифінгу з приводу кампанії декларування доходів громадян.

Він розповів, що станом на 15 березня в ході декларування доходів за 2009 рік доходи більш ніж на 1 млн. грн. задекларували 7 осіб, проте податківці володіють інформацією, що мільйонерів насправді значно більше.

«По нашій базі цього року фактично мінімум 72 громадянина мають задекларувати доходи в сумі більше 1 мільйона», – сказав Іван Кравчук.

Рік тому, нагадав він, в області було офіційно зареєстровано 71 мільйонер.

На запитання журналістів, якою є реальна кількість мільйонерів у регіоні, заступник голови ДПА у Львівській області відповів: «Якби їх то хтось зміг їх порахувати!».

Відповідаючи на запитання щодо того, хто є абсолютним мільйонером в області, Кравчук сказав, що з етичних міркувань не може цього повідомити, але зазначив, що, наприклад, один із декларантів «засвітив» інформацію про те, що за рахунок відчуження корпоративних прав в одному з банків заробив 25 мільйонів гривень.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...